KONST / Litografier / Litografi 14817019
nr 1481 7019
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Litografi, Signerad, numrerad 17/30, fågel, 30x23 cm, yttermått inklusive ram: 44x35 cm
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 19:10:51
4/8 20:34:46
James Coignard
Läs mer om James Coignard